Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Suu ja keele funktsioonide mõjust lapse arengule

20. veebr. 2020 @ 05:00 - 07:00

15€

Miks esineb osadel inimestel näo- ja lõualuude arenguhäireid? Hambumushäireid ja probleeme lõualiigestega? Kehahoiu- ja unehäireid? Millist rolli täidab seejuures keel ja suupiirkonna lihased? Milline on keele vale puhkeasend ja neelamismuster?

Seminaril osaleja saab vastuse küsimustele, kuidas on keele ja suupiirkonna lihaste funktsioonid seotud inimese näokolju ja hambumuse arenguga, unekvaliteedi, kehahoiu ning üldise tervisliku seisundiga. Tutvume kuidas saab keele funktsionaalsust hinnata, millised on tüüpilisemad keele düsfunktsiooni põhjused ning miks on nende ravis oluline meeskonnatöö.

Keele ja suupiirkonna valede puhkeasendite ning häirunud funktsioonide ravimata jätmine lapseeas võib viia paljude erinevate tervisehäireteni, mille korrigeerimine täiskasvanueas on oluliselt komplitseeritum, aeganõudvam ning kulukam.

Lektor Iti Müürsepp on müofunktsionaalse teraapia ja füsioteraapia spetsialist. Müofunktsionaalse terapeudina tegeleb igapäevaselt keele liikuvuspiiratuse, häirunud asenditunnetuse või lihastoonuse, vale keele ja suu puhkeasendi ning neelamismustri korrigeerimisega.

Detailid

Kuupäev:
20. veebr. 2020
Aeg:
05:00 - 07:00
Hind:
15€

Korraldaja

Logopeedilise Teraapia Keskus Kõnekoda
E-mail:
koolitused@konekoda.ee

Toimumiskoht

Logopeedilise Teraapia Keskus Kõnekoda
Emajõe 8-5
Tartu, Eesti
+ Google Map

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga