Kirsi Sepp

Kirsi Sepp

Lõpetasin Tartu Ülikooli logopeedia magistriõppe 2019. aastal. Minu magistritöö käigus valmis praktiline videopõhine õppematerjal täiskasvanud düsartriaga patsientide kõneprofiilidest, mis tulevastel logopeedidel düsartria teemat hõlpsamini omandada aitab.

Alates 2014. aastast olen olnud seotud Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinikus töötava teadusgrupiga, mille eesmärgiks on arendada sotsiaalseid oskusi ajukahjustusega lastel, kasutades selleks tänapäevaseid, puutetundlikul arvutil ja virtuaalreaalsusel põhinevaid vahendeid. Seoses teadustööga olen osalenud kahel väliskonverentsil Lätis ja Põhja-Iirimaal suuliste ettekannetega, et tutvustada Eestis arendatud teraapiat laiemalt.

Logopeedi töös pean oluliseks head koostööd kliendiga ning seda, et kabinetis harjutatu ka koju edasi kanduks. Usun, et harjutamises peitub peamine võlu, sest nagu vanasõnagi ütleb, siis harjutamine teeb meistriks!

Ootan hea meelega enda juurde nii lapsi kui täiskasvanuid.

Olulisemad läbitud koolitused:

  • Konverents ,,Erinevus on väärtus: 50 aastat eripedagoogide ja logopeedideõpet Tartu Ülikoolis”, Tartu, 2018.
  • Third International Conference on Paediatric Acquired Brain Injury: Promoting well-being in children and young people with their families, Belfast, Northern Ireland, 2018.
  • Näo- ja lõualuude piirkonna funktsioonianomaaliad – meeskonnatöö. Tartu Ülikooli täiendusõpe.
  • 14th Conference of the Baltic Child Neurology Association, Riga, Latvia, 2017.
  • Vahendite loomine ja kohandamine eelkooliealiste laste arengu hindamiseks” Tartu, 2016.

Minuga saab ühendust võtta aadressil: kirsi@konekoda.ee