Meie keskus

Logopeedilise Teraapia Keskus Kõnekoda alustas tööd 2017. aasta sügisel, mil hakkasime Tartus ühe esimese erapraksisena pakkuma tasulist logopeedi teenust.  Alustasime tööd nelja logopeediga. Esimese aasta klientide suur hulk näitas, et meid on väga vaja. Meie meeskonna kohta loe täpsemalt siit.  Kõnekoja juhatuse kohta saab infot siit

Oleme teraapiakeskus, kust saavad abi nii lapsed kui täiskasvanud. Teeme otsest tööd kliendiga, kuid kaasame võimalusel teraapiasse ka tugivõrgustiku – nii on kindel, et nõustamiskabinetis tehtud tööst on maksimaalselt kasu. Lisaks teraapiatööle teeme ka koolitusi. Meie pakutavatest teenustest loe lähemalt siit.

Asume Ülejõe linnaosas. Teame, et meeldiv keskkond toetab nii meie töötajaid kui ka kliente.  Suhtume suure austusega  oma töökeskkonda ja klientide heaolusse. Usume, et hea teenus saab alguse meeldivast ja rahulikust õhkkonnast.

Oma meeskonda oleme kokku kogunud oma ala entusiastid. Võtame kõik oma tööd kirega ja tõepoolest usume, et teeme tööd, mis aitab maailma paremaks muuta.


Kohtumisteni Kõnekojas!