Meie keskus

Emajõe 8

Logopeedilise Teraapia Keskus Kõnekoda alustas tööd 2017. aasta sügisel, mil hakkasime Tartus ühe esimese erapraksisena pakkuma tasulist logopeedi teenust.  Alustasime tööd nelja logopeediga. Esimese aasta jooksul laienesime oluliselt – lisaks kolimisele uutesse ruumidesse võtsime tööle kolm uut logopeedi, ühe eripedagoogi ja ühe psühholoogi. Esimese aasta klientide suur hulk näitas, et meid on väga vaja. Meie meeskonna kohta loe täpsemalt siit.  Kõnekoja juhatuse saab infot siit

Oleme teraapiakeskus, kust saavad abi nii lapsed kui täiskasvanud. Teeme otsest tööd kliendiga, kuid kaasame võimalusel teraapiasse ka tugivõrgustiku – nii on kindel, et nõustamiskabinetis tehtud tööst on maksimaalselt kasu. Lisaks teraapiatööle teeme ka koolitusi. Meie pakutavatest teenustest loe lähemalt siit.

Asume ilusates ruumides Supilinnas, otse Emajõe kaldal. Teame, et meeldiv keskkond toetab nii meie töötajaid kui ka kliente.  Suhtume suure austusega  oma töökeskkonda ja klientide heaolusse. Usume, et hea teenus saab alguse meeldivast ja rahulikust õhkkonnast.

Teraapiaruum

Oma meeskonda oleme kokku kogunud oma ala entusiastid. Võtame kõik oma tööd kirega ja tõepoolest usume, et teeme tööd, mis aitab maailma paremaks muuta.

Kõnekoja meeskond

Kohtumisteni Kõnekojas!